buziaki, a :*
niedziela, 10 lipca 2011
BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE
hej kochani, zaraz pojawi się drugi post, ale w tym zamieszczam banner z bloga organizatorki konkursu GIVEAWAY,w którym oczywiście biorę udział :> -
poniedziałek, 4 lipca 2011
never say never
make dreams come true.
zaczynając chciałam opowiedzieć cokolwiek o sobie. jestem angie - angelika. pochodzę z krakowa. interesuję się modą i fotografią. jak będą wyglądać posty? różnie - to będzie zależeć od nastroju (; mam nadzieję, że razem uda nam się z tym i będzie tu naprawdę miło .
a więc zamieszczam pierwszą część inspiracji:
trzymajcie się, buzi ! :*
a więc zamieszczam pierwszą część inspiracji:
trzymajcie się, buzi ! :*
Subskrybuj:
Posty (Atom)

















