zaczynając chciałam opowiedzieć cokolwiek o sobie. jestem angie - angelika. pochodzę z krakowa. interesuję się modą i fotografią. jak będą wyglądać posty? różnie - to będzie zależeć od nastroju (; mam nadzieję, że razem uda nam się z tym i będzie tu naprawdę miło .
a więc zamieszczam pierwszą część inspiracji:
trzymajcie się, buzi ! :*





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz