niedziela, 10 lipca 2011

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE

hej kochani, zaraz pojawi się drugi post, ale w tym zamieszczam banner z bloga organizatorki konkursu GIVEAWAY,w którym oczywiście biorę udział :> -




buziaki, a :*

poniedziałek, 4 lipca 2011

never say never

witam po raz drugi!
kochani, w kolejnej notce chcę wam pokazać zdjęcia paznokci, przeróżnych  i cudownych : )







a tutaj macie podobiznę Aldolfa Hitlera ( ;























buziaki ! :*

make dreams come true.

zaczynając chciałam opowiedzieć cokolwiek o sobie. jestem angie - angelika. pochodzę z krakowa. interesuję się modą i fotografią. jak będą wyglądać posty? różnie - to będzie zależeć od nastroju (; mam nadzieję, że razem uda nam się z tym i będzie tu naprawdę miło .
a więc zamieszczam pierwszą część inspiracji:

























trzymajcie się, buzi ! :*